Парк ім. Лепорського

<?xml encoding=”UTF-8″>

Цей парк є одним з найстаріших у місті, його заснували ще в 1939 році, першу свою назву він отримав на честь металургійного комбінату – «Азовсталь». Його територія становить 22,4 га, площа досить велика, і кожен міг знайти заняття собі до душі: послухати оркестр, взяти участь у шахових чемпіонатах або подивитися фільм у літньому кінотеатрі. Недивно, що з такою кількістю розваг парк приваблював людей різних поколінь з усіх районів Маріуполя.

Згодом відвідувачів ставало все менше. У роки перебудови територія почала заростати травою, тротуарні доріжки занепадали, а будівлі – руйнуватися. Запустіння тривало понад 18 років.

У березні 2011 року парк було перейменовано на честь Володимира Лепорського, який з 1956 по 1981 рік був директором заводу «Азовсталь». У 2012 році почалася масштабна реконструкція, і за кілька місяців парк отримав своє друге життя. Зара там облаштовано скейтпарк, велотрек, спортивні тренажери і дитячий ігровий майданчик. Зараз це знов центр сімейного і активного відпочинку жителів не тільки Лівобережного району, але і усього міста.

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять