5fc62ad59757f-16
«Натанъ Рябінкінъ» - ефектна та смачна зупинка історичних маршрутів

З першого погляду на фасад будівлі таверни, ви починаєте свою подорож в початок XX століття. Комплекс будинків заможнього купця та власника аукціонної зали Натана Рябінкіна, за одній з версій, спроектував у 1911 році головний архітектор міста та «батько» Водонапірної вежі Віктор Нільсен. Так то чи ні? Офіційно не підтверджено, але риси, які притаманні будівлям Нільсена можна побачити і на цих будинках. Власники закладу реконструювали цокольний поверх будівлі, тим самим зберегли одну з історичних перлин міста Маріуполя. У таверні можна доторкнутися до старовинної цегляної кладки, побачити фотографії маріупольців, зроблених 100 років тому у відомих фотоательє міста, послухати фортепіано, словом,  багато цікавих елементів декору надовго захоплять ваш інтерес.

Інша загадка – чи існував дійсно Натан Рябінкін? Цікаво, що цього чоловіка добре пам’ятали мешканці міста, він існував у спогадах маріупольців, якими вони ділилися з нащадками. А ось історичні архиви про Рябінкіна нічого не зберігають. На папері лише згадується Рябінський. Тож, можливо, Рябінкін – це народне призвисько.

Погреби майбутньої таверни сто років тому використовувалися в якості винного льоху, а у цоколі будинку по Георгіївський 11а  була дегустаційна зала.

«Пир для чрева и души» вже три роки поспіль влаштовують у таверні легенд. На 100 років у минуле повертає і меню «Натана Рябінкіна». Адже воно увібрало у себе найкращі рецепти давнини. Класичні страви, перевірені часом, та авторські смаколики з оригінальною подачею будуть цікаві туристам, які бажають познайомитись з містом через автентичну кухню.  J

Така яскрава гастрономічна локація не могла не звернути на себе увагу маріупольськіх гідів Культурно-туристичного центру «Вежа». Заклад з історією – одна з зупинок у різних маршрутах центром міста.

Так, на гастроекскурсіях “Легенди старого Маріуполя” учасники відчували себе купцями за щедро накритим бенкетним столом.

Під час містичної екскурсії таверна зігрівала чаклунським пуншем, а влітку дарувала лимонадну прохолоду екскурсантам.

І кожного разу відвідувачі екскурсій намагаються розплутати загадки «Натана Рябінкіна», з особливим блиском в очах роздивляючись кожну деталь старовинного інтер’єру.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять