Чим зайнятися у Маріуполі цього тиждня
Чим зайнятися у Маріуполі цього тиждня


Підготовка до Нового року набирає оберти, але це не значить, що крім передсвяткових клопотів більше нічим зайнятися. На цьому тижні — книжковий ярмарок, кіномарафон, джазовий фестиваль та відкриття виставки Горської.

Музика

10-11 грудня

Головна подія тижня — JazzBez, міжнародний фестиваль імпровізаційної музики. Цілих два дні ми будемо слухати космічний джаз й балканський фольк. 10 грудня о 19.00 — концерт Nova (Швейцарія) та Yes! Trio (США). 11 грудня о 19.00 — концерт Greg Osby & Tal Cohen (США / Австралія) та The Cuban Latin Jazz (Куба / Польща / Україна).

Маріупольска камерна філармонія, пр. Металургів, 52

14 грудня

Мuzzdvizh заманює на вечір блюзу з 18:00 до 22:00 в кафе “Кирпич”. Будуть the DeltaPlanz, Lucky Line, M.City blues band і Kiril Rogovoy.

Арт-кафе “Кирпич”
Металургів, 27

Виставки

12 грудня

Маріуполь приєднається до міжнародної акції проти насильства над жінками та дівчатами. До цієї події присвятять відкриття виставки української художниці Алли Горської, жорстоко вбитої в 1970 році. Виставка її робіт з приватних колекцій пройде в центрі Куїнджі з 13:00 до 15:00. В акції “Біла стрічка” беруть участь 80 країн світу, у тому числі — Україна.

Пр. Металургів, 25

Кіно й театр

12 грудня

Вежа влаштовує ще один дуже чарівний кіномарафон. Всім фанатам самі-знаєте-кого — взяти чарівні палички, поштових сов та, по можливості на Нимбус-2000, терміново летіти до Косого провулка — він же Нільсена 36 — не пізніше 21:00.

Хочете пророцтво? Це буде дуже-дуже круто. Чиста магія та ніяких маглів.

Маріуполь туристичне місто • Чим зайнятися у Маріуполі цього тиждня

13 грудня

Молодіжний театр Театроманія знову покаже свій спектакль “Гупьошка”. Постановка на актуальну тему домашнього насильства та йде з незмінним успіхом в ПК Молодіжному. Хто не встиг сходити восени — ось він, шанс надолужити згаяне. Вхід абсолютно вільний, але потрібна попередня реєстрація.

З 18:00 до 19:30
Театроманія Маріуполь 
вул. Харлампіївська, 17/25

Благодійність та соціальні проєкти

З 1 грудня в Маріуполі проходить благодійна акція «Миколай про тебе пам’ятає». Якщо хочете стати Таємним Сантою для дітей з інтернатів, несіть іграшки, книжки, канцтовари, солодощі та й взагалі що завгодно в одну з точок прийому пожертвувань. Акцію проводить УАЛ до 17 грудня.

Vezha Creative Space — вул. Архітектора Нільсена, 36
Beetroot Hub — вул. Архітектора Нільсена, 35А
1991 — проспект Миру, 93Б

10 грудня в Вежі будуть говорити про те, як зробити Маріуполь культурною столицею. І це не абстрактна розмова про світле майбутнє, а розробка конкретного плану для участі в програмі Українського культурного фонду. До розмови, що стартує о 17:00, можуть приєднатися всі, у кого є ідеї щодо участі Маріуполя в боротьбі за це почесне звання.

Деталі програми можна вивчити на сайті УКФ.

Vezha Creative Space
вул. Архітектора Нільсена, 36

14-15 грудня у водонапірній башті знову влаштовують книжковий ярмарок. Відмінна можливість продати або купити хорошу книгу.

Щоб взяти участь, зареєструйтеся за телефоном +38 (097) 618 40 85. Вам потрібно буде надати деяку інформацію:

  • ім’я та прізвище учасника;
  • тип літератури, яку плануєте продати;
  • приблизну кількість книг;
  • та час, коли зможете бути присутнім.

А ще в рамках книжкового ярмарку о неділі йдемо слухати лекцію «Справа сім’ї Ґампера» з 17:00.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять