Де зробити казкові фотографії в очікуванні нового 2021 року?
Де зробити казкові фотографії в очікуванні нового 2021 року?

Майже кожен з нас наразі із нетерпінням очікує на Новий рік. Забувши усі труднощі року,  що минає, всі горять бажанням зустріти 2021 яскараво та оновлено. Тут не треба довго думати, звісно ж, однією з найяскравіших барв вашої зими та соціальних мереж стане новорічна святкова фотосесія! Наша редакція підготувала для вас добірку найгарніших локацій, що не залишать вас без казки!

 

1. Berloga studio

 

Адреса: пр.Металургів, 151 А

Нова сучасна фотостудія  допоможе додати новорічного настрою та створити неперевершені фотографії, навіть, якщо ви прийдете у піжамах) Якщо ви давно мріяли про фотосесію із домашнім улюбленцем, це саме те місце, де можна втілити власні ідеї. Вам із вашим чотирилапим другом буде дуже комфортно у затишній берлозі.

Вартість: 350 – 500 грн. 

 

 

 

 

2. Фотостудія “4seasons”

 

Адреса: вул. Перша Слободка, 110 А

Сяй мов зірка у новорічній локації студії 4seasons! Неперевершені образи, яскраві барви та блиск в очах зроблять з вас справжню зірку Голлівуду у святкову пору. 

Вартість: 400 – 950 грн.

 

3. Фотостудія “Photoland”

 

Адреса: пр.Миру,1, офіс 411

Дуже затишна та атмосферна фотостудія допоможе створити незвичайні знімки. Давно мріяли про затишну сімейну фотосесію, або ж про індивідуальну та яскраву? Саме тут можна бути різними та експериментувати, тож не варто гаяти час на роздуми, адже вільні місця перед новорічними святами розлітаються немов пухнасті сніжинки, поспішай!

Вартість: 500 грн.

 

 

 

4. Фотостудія “INT”

 

Відчуйте новорічне диво, та пориньте у справжню казку разом із фотостудією “INT”. Теплі різдвяні вогники, новорічна атмосфера, яскраві посмішки та передчуття свят наповнюють студію зсередини, та подарують неперевершений настрій надовго.

Вартість: 250 грн.

 

 5. Фотостудія “PIXEL”

 

Адреса: пр.Нахімова, 172

Святкова, яскрава студія допоможе зберегти ваші найцінніші моменти. Пориньте у атмосферу святковості й творчого процесу, адже тут є для цього усе! 

Вартість: 300 грн.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять