Дізнаємося, чому янголи не плачуть
Дізнаємося, чому янголи не плачуть

 

Коли ми сумуємо, Бог посилає нам янгола — того, хто прийде та витре нашi сльози

Про роботу небесної канцелярії написано чимало книг, знято чимало фільмів і серіалів — від класичного філософського андеграунду про Альтиста Данилова або небо над Берліном до феєричних «Благих знамень», знятих з голлівудським розмахом, фірмовим британським гумором і чарiвним Майклом Шином в ролі янгола.

Театроманія зробила перезапуск свого спектаклю “Янголи не плачуть”, прем’єра якого відбулася в травні 2018-го.

Чому ж янголи не плачуть?

На це питання можуть відповісти тільки режисери Антон Тельбізов і Ольга Самойлова. Спектакль поставлений за оригінальним сценарієм, у якого немає аналогів.

Так про що п’єса?

Якщо задуматися над філософською складовою, то безумовно про любов, свободу і віру.

Якщо говорити про оригінальні сюжетні повороти, то це виробнича драма офісних працівників небесної канцелярії. У кожного з них свій клієнт-підопічний, про яких ми дізнаємося бiльше в міру розвитку сюжету. В офісі стандартна ієрархія і впізнавані типажі: суворий янгол-бос, офісний планктон з крилами, є навіть янгол-дитина …

У небесних співробітників дуже різні клієнти: атеїсти, ринкові торговці та інші персонажі, з якими ми стикаємося в черзі на касі або маршрутному таксі, не замислюючись, що у кожного за спиною свій янгол-хранитель.

Можете вірити чи не вірити в янголів, але, якщо помітите Янгола-Антона на вулицях Маріуполя, не кажіть, що ми вас не попереджали.

Що ще потрібно знати про виставу?

Вона замислювалася як випускний проект нової трупи Театроманіі. Для багатьох акторів шоу 2018-го було дебютом — найпершим виходом на сцену. З того часу спектакль змінився, але, за словами трупи, це лише пішло йому на користь.

Гаразд, переконали. Хочу сам на все це подивитися. Куди йти?

Зустрічаємося у небесних воріт ПК “Молодіжний” 15 листопада о 18.00

Квитки по телефону +380679001725.

фото: Є.Сосновський

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять