Фестиваль Open Book в Маріуполі | Що потрібно знати
Фестиваль Open Book в Маріуполі | Що потрібно знати

Де?

Тут все просто: тримаємо шлях до алеї поруч з «Вежею», на вулиці Нільсена, 34. Дитяча програма — у самій «Вежі».

А це платно?

Відмінні новини: вхід абсолютно вільний. Якщо захочете щось купити, то тут, звичайно, все ж доведеться заплатити — але хіба може комусь бути шкода грошей на книги?

Гаразд, тепер розкажіть, що там взагалі буде?

Мій фаворит — суботня програма, хоча б тому, що починається вона з презентації автобіографічного графічного роману француженки іранського походження Маржан Сатрапі під назвою «Персеполіс». (До речі, за його мотивами ще зняли мультфільм, який ви просто зобов’язані подивитися). Події Ісламської революції і то, як вона змінила життя в Ірані, очима маленької дівчинки — мабуть, одна з найбільш щирих і чесних історій на цю тему.

Відразу після неї запланована презентація головною настільної книги будь-яких батькiв. Так, ви знаєте про що я: «Як прищепити любов до читання сучасній дитині». Ще одна книга, яку ніяк не можна пропускати — іронічна збірка листів від імені середньостатистичного українського ведмедика під назвою «Країна призначення». Місцями смішно, місцями серйозно і дуже повчально.

Фіналом насиченого дня стане зустріч із зіркою японської літератури Йоко Тавада, яка презентує перший свій перекладений українською роман — «Мемуари білих ведмедів». (До речі, обов’язково почитайте і «Підозрілі пасажири твоїх нічних поїздів», вони неймовірні).

Другий день починається з художнього читання без перебільшення одного з найважливiших сюрреалістичних романів у світі — «Серцедера» Бориса Віана. Читає Катрін Петі, чий голос не залишить байдужим жодного слухача в світі. І ні в якому разі не проходьте повз презентації «Детективних історій Віктора Янкевича», стенду з детективами українського видання «Богдан» або останніх новинок французької та німецької літератури, представлених в рамках проекту «Колона Морріса».

Серед приємних бонусів: книжкова виставка «Маріуполь — місто майбутнього», лаунж-зона «Читай без кордонів, дитячий простір «мультяшне місто» і авторська майстеря «Пишемо книгу власноруч». Просто очі розбігаються!

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять