Гоголь буде водити екскурсії по Маріуполю
Гоголь буде водити екскурсії по Маріуполю

Як Ви ставитеся до екскурсії по Маріуполю в компанії з літературним класиком? Ніякого поспіху, свобода вибору і пересування, а майже живий Гоголь розповідає цікаві факти про головні історичні пам’ятки міста — звучить просто приголомшливо.

Взяти знаменитого письменника в подорож по вулицях Маріуполя можна завдяки мобiльному додатку Touristl: Маріуполь став сьомим українським містом, яким можна прогулятися під руку з автором “Ревізора”. Завантаживши додаток абсолютно безкоштовно, ви отримуєте інтерактивного співрозмовника, можливість самостійно вибрати маршрут, а звичайна на перший погляд екскурсія перетворюється в захоплюючий квест. А ще можна, не виходячи з програми, запостити в Instagram фотозвіт і селфі з Гоголем.

Так як все це працює?

Ви завантажуєте додаток, відзначаєте місця, які хочете відвідати. Потім гід прокладає маршрут, слідуючи по якому ви отримуєте корисну інформацію про визначні пам’ятки, бонуси, нагороди або знижки в партнерських закладах. Коли ви наводите камеру на пам’ятку, з’являється спеціально запрошена зірка, — в нашому випадку, екскурсовод Микола Васильович — яка детально і ненудно розповідає про цікаві місця і пропонує завдання для виконання квестів.

Маріупольські екскурсії вже майже готові: “Вежа” провела тест-драйв Гоголя і неймовірно задоволена результатом. Поки екскурсії доступні тільки російською та англійською, але розробники обіцяли додати українську у найближчому майбутньому. Контент для екскурсії розробляє m.EHUB.

У туристичному віртуальному гіді зараз є 6 українських міст: Київ, Львів, Запоріжжя, Одеса, Харків і Дніпро. У планах компанії ServReality, яка розробила віртуальний туристичний гід, світове панування в хорошому сенсі слова і кілька додаткових екскурсоводів, щоб допомогати Миколі Васильовичу. Вулицями Нью-Йорку, обіцяє Touristl, можна буде прогулятися з чарівною дамою — статуєю Свободи.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять