Гончарна студія “Глинка”
Гончарна студія "Глинка"

“Глинка” – атмосферна творча студія, що спеціалізується на гончарній справі. Тут пропонують взяти участь у майстер-класах з ручної ліпки кераміки, глазування глиняних виробів та роботи на гончарному крузі. Інколи також проходять заняття з акварельного скетчингу.

Маріуполь туристичне місто • Гончарна студія "Глинка"

Є декілька тематичних варіацій заняття з ліпки та розпису глазуррю (вартість вказана за 2 заняття):

– виготовлення блюдця (котик, монстера, лимон, гранат) – 550 грн
– виготовлення цукорниці (ананас, кактус, гранат) – 600 грн
– виготовлення мильниці (долонька Будди) – 300 грн
– виготовлення глибокого блюдця – 550-600 грн
– виготовлення підсвічника (маяк) – 700 грн
– виготовлення горнятка – 400 грн
– виготовлення фігурки (лимон, гранат, кактус) – 300 грн.

Маріуполь туристичне місто • Гончарна студія "Глинка"

Також є можливість взяти участь у парному майстер-класі за гончарним кругом. Триває таке заняття 1,5 години, протягом яких можна зробити 2 горнятка з декором чи піалу у формі серця. Глазування виробів стандартно відбуваєтся через 7-14 днів після випалу. Вартість такого майстер-класу включно з глазуванням – 800 грн. Можна прийти до студії зі своїм фотографом, завчасно попередивши.

Маріуполь туристичне місто • Гончарна студія "Глинка"

Звичайний майстер-клас з роботи на гончарному крузі коштуватиме 150 грн (при самостійній роботі) або 250 грн (з навчанням). У вартість входить випал одного виробу та 1 кг глини для творчості. Аби нічого не заважало насолоджуватися процесом, для роботи треба обрати зручний одяг (штани та кофтинку з коротким рукавом/рукавом, який можна підкотити до ліктя), прибрати волосся від обличчя та зняти всі прикраси (особливо каблучки та годинники).

Є пропозиція й для діток від 4 років – заняття з ліпки невеличких керамічних фігурок (рибок, котиків, єдинорогів, рибок) з індивідуальним підходом до малечі.  За бажанням, на занятті може бути присутнім супроводжуючий.

Маріуполь туристичне місто • Гончарна студія "Глинка"

Всі заняття проводяться за попереднім записом.

Адреса: проспект Будівельників, 132

Телефон: +38 (099) 497-20-01

Instagram

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять