Маріуполь може стати культурною столицею України
Маріуполь може стати культурною столицею України

Культурна столиця — звучить гордо та обіцяє багато цікавого. Якщо наше місто отримає це почесне звання й досить пристойний грант на розвиток культури, у Маріуполі з’являться нові масштабні фестивалі, цікаві культурні проєкти, виставки та ще багато чого крутого та модернового.

Що потрібно знати про програму Культурна столиця України?

Програму курирує Український культурний фонд: це свого роду трамплін для міст нашої країни, які хочуть та можуть стати культурними столицями Європи. Заявки на отримання гранту з бюджетом програми в 40 млн гривень подають до 15 січня. Реалізовуватися проєкти, які отримали гранти, будуть протягом 2020 року.

Зробімо Маріуполь культурною столицею України

Ми вже провели кілька зустрічей з представниками культури та креативно-ініціативними маріупольцями у Вежі. На них обговорювали ідею участі в проєкті, розробляли план та стратегію. Є вже як мінімум декілька цікавих проєкти, які можуть претендувати на отримання гранту. Вони — лише невеличка частина масштабної культурної програми, завдяки якої Маріполь може стати одними з претендентів на участь в конкурсі на звання Культурної Столиці України. Як тільки ми остаточно визначимося з учасниками, почнеться найцікавіше. Будуть створені робочі групи та закипить робота.

Обговорення участі у проєкті Культурна столиця України триває. У найближчий четвер, 26 грудня, відбудеться зустріч з маріупольськими підприємцями: для реалізації проєктів потрібна буде підтримка партнерів та представників бізнесу. На черзі — розмова з представниками молодіжних організацій та активістами.

Зараз ми переходимо від етапу ідеї до розробки конкретного плану. Якщо у Вас є досвід в проєкт-менеджменті — пишіть на сторінку “Вежі” в соцмережах.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять