Cайт працює в тестовому режимі.
Маріуполь сьогодні
Маріуполь сьогодні

Сьогодні Маріуполь — форпост України,  фактично став центром Донецької області.

Місто є одним із найпривабливіших в Україні місць для інвестування, з високим промисловим і науковим потенціалом, розвиненою транспортною інфраструктурою, великою мережею фінансових установ і сприятливим підприємницьким кліматом. Промисловість міста багатогалузева з переважанням важкої індустрії.

Зберігається значення Маріуполя і як курортного міста, яке розташоване у Приазовській рекреаційній зоні Донецької області.

Азовське узбережжя має особливу привабливість для туристів, які віддають перевагу відпочинку на морі, — велика кількість сонця, морського повітря, насиченого озоном і мінеральними солями. Крім традиційного відпочинку, для туристів цікаві подієвий, культурно-пізнавальний, гастрономічний туризм.

Є всі передумови для активного розвитку туристичної сфери — Маріуполь готовий поділитися нескінченним потоком емоційної енергії, надати теплий прийом, оточити атмосферою доброзичливості.

Маріуполь є культурною столицею Приазов’я, тут поєднується колорит різних етнічних груп, культурних традицій і освітніх тенденцій. Маріуполь — місто, що стоїть на перетині стародавніх культур, але з новітніми культурними амбіціями. Саме це приваблює все більше туристів кожного року.

Місія Маріуполя в Україні — бути вітриною українського Приазов’я, центром динамічного розвитку Сходу України, його економічним, соціальним і мультикультурним хабом. Символом незалежної і сильної європейської країни.

Маріуполь є центром металургії України, найважливішим для економіки регіону, одним з основних донорів, джерелом валютних надходжень до бюджету країни, найбільшим морським торговельним портом Азовського моря.

Промисловий комплекс міста представлений більш ніж 50 великими підприємствами, вони виробляють широкий спектр промислової продукції, в числі яких металургійні комбінати Групи Метінвест — ММК імені Ілліча і МК «Азовсталь».

Маріуполь майбутнього базується на трьох основних цінностях:

Маріуполь сильний

Місто динамічно розвивається і зміцнює свої позиції лідера серед міст Сходу України. Органи місцевого самоврядування здатні розвивати й підтримувати ініціативи жителів, їх прагнення активно брати участь у мирному житті міста. Тут безпечно жити і працювати, приємно відпочивати і перспективно вести бізнес.

Маріуполь розумний

Муніципалітет працює відкрито, організовано, діючи на результат на благо громади. Інновації сприяють досягненню високих стандартів якості адміністративних, соціальних, комунальних послуг, упроваджуються передові екологічні стандарти та європейські стандарти міського дизайну.

Маріуполь надихаючий 

Місто, відоме своїми передовими рішеннями і кращими практиками у розвитку місцевого самоврядування, економіки, інфраструктури, соціального капіталу. Дружнє, багатонаціональне місто. Цінується інтелектуальний капітал. Можна реалізувати ідеї, вкладати гроші з перспективою на майбутнє і місцевим жителям, і мешканцям інших територій.

Рекомендуємо також: