Cайт працює в тестовому режимі.
Місця велопрокату
Місця велопрокату


Байкшерінг, велопрокат чи просто оренда велосипедів – чудовий сервіс, який дозволяє насолодитися усіма радощами від катання на велосипеді тим, хто не має власного двоколісного екологічного  засобу пересування містом.

Сервіс неодмінно сподобається людям, які не люблять самостійно займатися технічним обслуговуванням або тим, кому ніде зберігати залізного коня. Також це чудова можливість спробувати свої сили та різні моделі перед купівлею велосипеду для себе.

Чи існують у Маріуполі місця велопрокату? Звісно! Всі вони пропонують різні моделі велосипедів, різні ціни та умови користування. Кожен може обрати варіант, який його задовольнить.

СилуÑÑ‚, ВелоÑипед, ФитнеÑ, Женщина, Спортивный

Найпопулярнішим місцем є магазин велотоварів та туристичного спорядження “Екстрім Спорт” у Приморському районі міста, який пропонує в прокат велосипеди та аксесуари американської фірми “Trek”, найбільшого виробника нових велосипедів та лідера велоіндустії.

Застава: 350-5000 грн або 600 грн та особистий документ (водійське посвідчення/паспорт громадянина України/паспорт громадянина України для виїзду за кордон/свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).

Вартість: 2 години – 80 грн, 3 години – 110 грн, 4 години – 140 грн, 1 день – 220 грн, 1 тиждень – 900 грн.

Адреса: проспект Нахімова, 164.

Години роботи: 10:00 – 19:00.

Телефон: +38 (067) 621-57-82.

 

Ще один пункт велопрокату дивує різноманітністю: міські моделі, підліткові, жіночі, спортивні, дитячі та навіть двомісні для велопрогулянок! Зараз сервіс працює лише за попереднім записом та не має фізичної точки оренди, але працює адресна доставка велосипедів та аксесуарів.

Застава: договір оренди та водійське посвідчення/паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Вартість: 1 година – 50-100 грн, 1 день – 120-350 грн, 1 тиждень – 800-2200 грн.

Телефон: +38 (068) 878-90-50.

 

Для тих, хто користуватиметься послугами велопрокату вперше, важливо пам’ятати, що повертати велосипеди необхідно вчасно, бо доведеться оплачувати додатковий час оренди, та слідкувати за іх станом, адже саме орендарі несуть матеріальну відповідальність за збереження транспорту.

У прокаті можуть відмовити, якщо є сумніви у справжності документів, що підтверджують особу, неповнолітнім та людям в алкогольному чи наркотичному сп’янінні.

 

Катайтеся та переконайтеся на власному досвіді у зручності та актуальності байкшерінгу, адже #ТутВарто кататися на вєліках.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять