Місто Марії у ТОП-5 відео 2021 року
Місто Марії у ТОП-5 відео 2021 року

Маріуполь – це місто натхнення!

Лагідне Азовське море з піщаним узберіжжям, неймовірні різнобарвні світанки та заходи сонця, чарівна архітектура міста, унікальна самобутня історія, оновлені парки відпочинку, гучні події, щира гостинність та багато іншого, чим пишається місто Марії. Та коли слів недостатньо – варто побачити на власні очі.

Саме для цього весь рік ми старанно намагалися передати всю красу і велич міста, щоб надовго залишити у пам’яті яскраві події через об’єктив відеокамер.

Разом з Вами згадаємо, яким був 2021 рік для міста Марії, переглянувши ТОП-5 відео з одного з найкращіх міст України- Маріуполя.

#ТутВарто закохатися у Маріуполь

Відкриває наш список ТОП- 5 відео 2021 року відео, яке зібрало рекордну кількість переглядів 2021 року на нашій сторінці Facebook.

Через хештег #ТутВарто розповіли Україні про неймовірний Маріуполь. Ролик змонтували для демонстрації на туристичній виставці 2021. Переглядаючи це відео знов і знов чітко розумієш- #ТутВарто закохатися у Маріуполь.

Відео зібрало 44 000 перегляди у Facebook  та 5895 переглядів у Instagram.

What is Mariupol?

Чи можливо закохатися за 30 секунд?
Якщо мова йде про місто Марії, то відповідь – ТАК!

В підтримку  челенджа  #what_is_ukraine   ми змонтували відео про місто, яке так неймовірно швидко розвивається і з кожним днем стає ще кращім.

Відео швидко стало вірусним, зібрало безліч репостів, 30 000 переглядів у Facebook та 15 200 переглядів на нашій сторінці в Instagram.

Прогулянка Маріуполем зі шпицем

Прогулянка з титулованим чемпіоном шпицем Рафою по найкращім туристичним локаціям Маріуполя.

Що тут сказати? Важко встояти перед такою милотою.

Відео зібрало 29 000 переглядів у Facebook та 7000 переглядів у Instagram.

Маріуполь вболіває за Збірну України з футболу

Маріуполь – це Україна!
Цьогоріч мільйони вболівальників спостерігали за легендарною футбольною історією української збірної на світовій арені, а маріупольці разом зібралися на площі Свободи та Миру, щоб підтримати наших футболистів.

Як Маріуполь вболівав за Збірну України з футболу – подивилось 12 000 глядачів у Facebook та 4387 підписників у Instagram.

Новорічний відеоконтент та оновлений парк Ювілейний ім.Гурова.

Наприкінці 2021 року було знято  11 новорічних відеороликів.

Серед них були  7 невеличких історій про сліди символа прийдешнього Нового року- тигра та 4 відео з новорічними локаціями міста Марії.

В цілому, казкові історії та неймовірні святкові локації міста зібрали більше 100 000 переглядів у Facebook і більше 35 000 переглядів у Instagram.
Одним із фаворитів новорчного відеоконтенту став оновлений парк Ювілейний ім.Гурова.

Відео зібрало майже 20 тисяч переглядів у Facebook та 4228 переглядів у Instagram.

 

Але, крім цього, протягом 2021 року у місті Марії відбувалося ще так багато цікавого.

Ми дуже пишаємося рідним містом і намагаємося показати його красу та різноманітність не тільки тим, хто тут живе, але й потенційним туристам з усієї  України та світу. Ласкаво просимо!

 

Фото на головній – Мирослав Кобилянський

 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять