Cайт працює в тестовому режимі.
На головних ялинках Маріуполя засяяли новорічні вогні
На головних ялинках Маріуполя засяяли новорічні вогні

Маріуполь остаточно перетворився до новорічних свят. На Театральній площі та в парку «Веселка» вже урочисто засяяли різдвяні ялинки — чим ознаменували початок насиченої святкової програми в обох районах.

За урочистим відкриттям ялинок — під час яких мер міста натиснув на «чарівну кнопку», що запалює вогні — спостерігали сотні людей. Їм склали компанію святкові ілюмінації, ефектні інсталяції та, звісно, казкові фотозони.

Крім того, відсьогодні любителі активного відпочинку зможуть відточувати свої навички фігуристів на 15-метрової ковзанці біля фонтану у Театральному сквері, — яка вміщає до 200 людей — а діти просто зобов’язані покататися на неймовірній венеціанській каруселі та зазирнути до резиденції Святого Миколая.

І до речі, ви можете в будь-який момент відправитися у захопливу подорож від однієї ялинки до іншої за допомогою «Новорічного експреса», який тепер їздить по спеціальному святковому маршруту щогодини. Проїзд абсолютно безкоштовний, а новорічного настрою від відразу двох різдвяних дерев — просто маса.

Впізнати чарівний автобус дуже просто: по святковим гірляндам, номеру 2020 та неповторній атмосфері свята.

 

Рекомендуємо також: