Розфарбуй світ в помаранчевий колір
Розфарбуй світ в помаранчевий колір


25 листопада багато міст України та світу підсвітять помаранчевим кольором різні об’єкти.

Акція має на меті символічно почати відлік всесвітньої кампанії 16 Днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні.

У Маріуполі о 17.00 площу Свободи розфарбують помаранчевим світлом. За допомогою лазерів будуть транслювати символи цієї дати – долоні. Ці символи будуть з’являтись на площі кожен вечір до 10 грудня 2020 року та нагадувати, що в наше місто проти насильства.

Також на площі буде розміщено корисну інформацію з питань домашнього насильства та контакти служб, які допомагають в вирішені проблеми насильства.

Кожна п’ята жінка в Україні бодай раз у житті зазнавала фізичного або сексуального насильства. Наслідки насильства для економіки країни сягають $10,8 мільйонів на рік лише за офіційними даними, згідно з дослідженням Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.

Подолання і запобігання насильству над жінками – складна проблема, яка потребує комплексного підходу до її вирішення. Окрім зусиль на рівні влади, міжнародних та громадських організацій, необхідні також зміни у свідомості кожного українця та розуміння, що насильство є абсолютно неприйнятним.

Кампанія “16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства в Україні” починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, – і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. Такі часові рамки були обрані, щоб  наголосити, що насильство є кричущим порушенням прав людини.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять