Смачний та гостинний червень у Маріуполі! 
Смачний та гостинний червень у Маріуполі! 

Завдяки програмі «Громадській бюджет» Маріупольської міської ради (програмі міні грантів сприяння розвитку туризму) будуть проведені  тренінги для персоналу закладів сфери обслуговування міста.  

7 та 8 червня у культурно-туристичному центрі “Вежа” (вул. Архітектора Нільсена, 34) відбудуться тренінги на теми «Стратегія розвитку закладів як частини туристичної інфраструктури» та “Клієнтоорієнтованість. Збільшення середнього чеку” від бізнес-тренера Ігоря Хлопоніна (м. Київ).

Ігор Хлопотін – бізнес тренер з питань розвитку та управління персоналом.

А з 21 по 23 червня в Маріуполі проходить смачний Гастротур! Що це? Екскурсія у пивоварню, майстер-клас з сироваріння та дегустація вин. Все це стає можливим завдяки гастротуру найсмачнішими закладами міста! 

21 червня (пт) – в гостях у Vintage: екскурсія в пивоварню, майстер-клас від шеф-кухаря, пивні закуски з пивним сетом, 1 л пива на вибір у подарунок з собою.

22 чеврня (сб) – екскурсія в “Сироварню на Миколаївській”, майстер-клас з сироваріння, частування від шеф-кухарня ресторану Natan Ryabinkin

23 червня (нд) – історія ресторану “Nielsen”, дегустація вин різних країн, декантування вина, закуски та гаряча страва від шеф-кухаря.

Ви дізнаєтесь історію закладів, познайомитесь з персоналом, побачите те, що не знають пересічні відвідувачі. Три вечори у приємній компанії, затишній атмосфері та вишуканими стравами. Всі питання за тел. 097 562 82 10. Квитки на тур можна придбати у Вежі (Vezha Creative Space), вартість квитка дорівнює цінам страв у меню закладів-учасників.

Маріуполь туристичне місто • Смачний та гостинний червень у Маріуполі! 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять