Сьогоднi в Марiуполi прем’єра фильму «Ukraїner. The Movie». Ось чому це важливо
Сьогоднi в Марiуполi прем'єра фильму «Ukraїner. The Movie». Ось чому це важливо

1 листопада 2019 року — так, вже сьогодні — в 50 містах по всьому світу, включаючи Маріуполь, відбудеться прем’єра унікального фільму під ємною назвою «Ukraїner. The Movie».

Якщо у вас були якісь плани на вечір п’ятниці, негайно скасовувайте: ми точно знаємо, чому о 19:00 вам треба дивитися цю абсолютно неймовірну документалку.

Ukraїner — результат колосальної дослідницької роботи

На створення «Ukraїner», що знімався за підтримки Українського культурного фонду, знадобилося без малого три роки. У проекті взяли участь понад 300 волонтерів, матеріал збирали по всій країні, заглядаючи в самі її незвідані куточки. Вийшло дуже душевно, сильно і захоплююче.

Ви такого ще не бачили. Ну правда

Не слухайте тих, хто каже, що документалки не бувають захоплюючими. По суті, Ukraїner — один день з життя України. В основі фільму — побут, мистецтво і традиції «самої невідомої європейської країни», разюче самобутні історії самих різних її жителів, якi на перший погляд ніяк не зв’язані.

«Фільм розпочинається з самого ранку і закінчується пізно ввечері. — каже режисер Микола Носок — Ми фактично покажемо, як наші герої проживають свій день. І в кожного свої буденні речі, які на перший погляд здаються абсолютно звичайними. Але якщо придивитися ближче, то вони унікальнi».

В якому б з регіонів України ви не жили, в Ukraїner ви зможете побачити її під абсолютно новим кутом.

Маріуполь туристичне місто • Сьогоднi в Марiуполi прем'єра фильму «Ukraїner. The Movie». Ось чому це важливо

Масштаб — вражає

Не тільки ми сьогодні дивимося Ukraїner-а. Прем’єрою зможуть одночасно насолодитися десятки людей в 43 українських містах, а також жителі США, Британії, Польщі, Фінляндії та Грузії.

«Не важливо, з якого ви регіону. — пишуть творці фільму на офіційнiй сторінці проекту — <…> Фантастичні люди живуть у кожному куточку нашої країни і нам надзвичайно приємно, що цього дня усю країну об’єднуватиме саме наш фільм ».

Погодьтеся, вражає.

Гаразд, ви мене переконали. Куди йти?

У Маріуполі Ukrainer можна подивитися в коворкінгi Halabuda (вул. Нільсена, 60) о 19:00. Вхід вільний, а ось кількість місць обмежена — зараз вже залишилося тільки 10.

Ну а якщо особливого бажання йти кудись цього вечора по темним вулицях немає, то прем’єру також покажуть онлайн на каналах Ukrainer-а на YouTube та LanetTV. О 23:50 — трансляція на 24 каналi.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять