У Маріуполі з’являються Арт-резиденції: детальна програма
У Маріуполі з'являються Арт-резиденції: детальна програма

Перша Арт-резиденція в рамках проєкту Post Most вже завтра, 15 липня, офіційно відкривається! До нас завітають 9 сучасних митців зі всієї України. Вони познайомляться із нашим містом, його історією та культурою, щоб пізніше відтворити місто Марії у своїх роботах.

Маріуполь туристичне місто • У Маріуполі з'являються Арт-резиденції: детальна програма

Ця резиденція присвячена темі “Маріуполь. Місто морське”. З 15 по 24 липня учасники будуть знайомитися з нашим містом через різноманітні екскурсії та самостійні прогулянки, займатимуться творчим процесом як в історичній будівлі нашого міста, так на відкритих пленерах. Результат цього знайомства ми побачимо на фінальній виставці, де резиденти представлять нам своє бачення Маріуполя.

Такий захід є можливістю представити наше місто у загальнонаціональний площині сучасного мистецтва. Художники зможуть познайомитися не тільки один з одним, але й з місцевими представниками образотворчого мистецтва. 16 липня відбудеться Art Meetup, тобто зустріч-знайомство.

Маріуполь туристичне місто • У Маріуполі з'являються Арт-резиденції: детальна програма

А пізніше, 21 липня, організовано майстер-клас на оновленому пірсі, це чудова нагода обмінятися досвідом.

Резиденція реалізується в рамках масштабного проєкту культурно-мистецьких ініціатив “Діалог мовою мистецтв” за підтримки Українського культурного фонду.

 

Повна програма відкритих заходів:

 

16 липня 18:00 – зустріч резидентів з місцевими художниками (локація – вейк-парк “Вінд лайф”, оглядовий майданчик водної станції)

 

21 липня  – майстер-клас учасників резиденцій для місцевих художників (локація міський пірс)

 

23 липня – виставка-презентація наробок, спілкування з місцевими художниками (локація – ЦСМ “Континенталь”)

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять