Виставка “Парад старовинних ялинкових прикрас і зимових подарунків”
Виставка "Парад старовинних ялинкових прикрас і зимових подарунків"

До циклу улюблених усіма чарівних зимових свят Музей народного побуту (філія КУ “Маріупольський краєзнавчий музей”) підготував виставку “Парад старовинних ялинкових прикрас і зимових подарунків”. На виставці представлені різноманітні речі, якими прикрашали ялинку в різні часи : паперові іграшки, скляні ялинкові прикраси, картонаж і тому подібне. Крім того, в древні часи на ялинку розвішували фрукти, цукерки, саморобні іграшки, позолочені горіхи. Невелику ялинку прикрашену в старовинному стилі можна побачити в цій експозиції. Окреме місце у виставці відведене темі святкових подарунків, якими років 150-200 назад для мариупольцев могла стати будь-яка річ, особливо модні новинки. Наприклад, витонченим подарунком для дорослих могли бути кишеньковий годинник, підсклянник або фотоапарат. Також було прийнято дарувати і смакоту, наприклад, чай, шоколад або коробку цукерок. Діти раділи іграшкам: дівчатка – фарфоровим лялькам в модному одязі, а хлопчики – солдатикам або навіть простим дерев’яним фігуркам.

Усі ці речі, пронизані старовиною, будуть представлені увазі відвідувачів у виставці “Парад старовинних ялинкових прикрас і зимових подарунків” з 18 грудня 2020 по 18 січня 2021 року. Довідки по телефонах: 33-52-07, 095-503-35-75, 097-483-92-18.

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять