Як написати листа Святому Миколаю
Як написати листа Святому Миколаю


Зовсім скоро в Україні відсвяткують день Святого Миколая, а на Театральній площі з’явиться резиденція Святого Миколая та запаляться вогні на Новорічній ялинці. Серйозні, втомлені від роботи й політичних суперечок дорослі, майже безтурботні діти, які вірять в чудеса та чекають на подарунки під подушкою, повинні поспішити, щоб відправити свого листа Святому Миколаю. Чим раніше кинете його в чарівну поштову скриньку, тим краще. У чудотворця в ці дні щільний робочий графік, так що не гальмуйте. 

Лист, в якому зазвичай перераховують свої заповітні бажання або просять щось в подарунок, вже давно пора було написати, але, якщо ви ще цього не зробили, складімо послання разом.

Маріуполь туристичне місто • Як написати листа Святому Миколаю

Що писати

Не знаєте, з чого почати листа Святому Миколаю? По-перше, потрібно представитися та розповісти чудотворцеві про вчинені добрі справи, якими можна сміливо пишатися. Не захоплюйтеся, довгі листи ніхто не любить читати — навіть Святий. Далі без удаваної скромності просите, що там у вас в пріоритетах, але не скупіться: чудотворець не вирішить за вас усі проблеми. Не забудьте подякувати Святому Миколаю та привітати. І головне, пообіцяйте зробити в наступному році ще більше добрих справ.

Якщо Ви пишете лист разом з дитиною, створіть святкову атмосферу, додайте чаклунства до цього ритуалу, запаліть свічки, виберіть гарний конверт та листівку, або намалюйте її самі з малюком. У Вежі підготували симпатичні листівки для Святого Миколая, можна взяти їх за основу.

Не забудьте розповісти дитині, в чому різниця між Дідом Морозом, Санта-Клаусом та Святим Миколаєм, та поясніти, як його лист доставлять чудотворцеві.

Маріуполь туристичне місто • Як написати листа Святому Миколаю
Куди відправляти

Листи Святому Миколаю відправляють в його резиденції, які з’являються по всій Україні у кінці листопада-початку грудня. Найголовніша резиденція чудотворця, за офіційною версією, в Карпатах, селі Пістинь. Саме тут обробляє кореспонденцію та збирає мішки з подарунками Святий Миколай. 

Можна, звичайно, відправити йому лист на електронну адресу – [email protected] або кинути в традиційний поштовий ящик в однієї з резиденцій міста. Зовсім недавно відкрилася така резиденція в Центрі художньо-естетичної творчості, а 19 грудня відкриється резиденція разом з головною ялинкою на Театральній площі, для тих хто трохи запізнився та чекає свій подарунок 25 або 31 грудня. 

Або слідуйте давній традиції та залишайте лист на віконці, звідки його заберуть власноруч помічники Миколая.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять