5de8559c43b68
Як провести новорічні свята в Маріуполі, якщо набрид салат олів'є та вже нудить від шпротів

<?xml encoding=”UTF-8″>

Різдвяно-новорічний марафон вже буквально через пару тижнів. 19 грудня ми відзначимо День Святого Миколая — й пірнемо в низку новорічних свят під традиційні Джингл-Беллз.

Є незмінні традиції: хвойний декор всюди, де тільки можна (та не можна), шампанське й феєрверки, хлопавки, бенгальські вогні. Якщо ще всім цим не запаслися, терміново в найближчу феєрверкову.

Різдво вважається тихим сімейним святом, основна розвага якого — вечеря з родичами та ранковий квест «знайди подарунок під ялинкою», а ось Новий рік відрізняється гучними вечірками, божевільними ідеями й дивними традиціями.

Святкувати у гордій самоті вдома, під однойменний фільм або блакитний як цвіль на французькому сирі вогник, — все одно що крик про допомогу з хештегом «відчай». У Новий рік просто необхідно кудись вибратися з під затишного пледа й оселедця під шубою. Не тільки, щоб перетворити звичайне свято в нестримні веселощі, а й сказати всьому світу, що готовий вступити в новий рік — й вже почав активно рухатися у напрямку до успіху.

Насправді, більшість національних традицій святкування так чи інакше пов’язана з ритуалом, який зобов’язаний забезпечити безбідне існування, лавровий вінець переможця та інші атрибути безсумнівно заслуженого успіху в наступному році.

Можна взяти приклад з данців й в 00:00 стрибнути зі стільця: так, по ідеї, ми позбудемося хвоста у вигляді невдач, будь-якої негативної аури й іншої гидоти. Якщо стрибати немає бажання, можна по-іспанськи за хвилину до півночі з’їсти 12 виноградин (в ідеалі — 12 різних сортів). Начебто, це досить просто, але, судячи з новин про протести каталонців, уряд Іспанії в минулий раз не доїв свої виноградини.

Дуже простий та ефективний спосіб розв’язання проблем наступного року пропонують жителі Південної Америки. Головне, визначитися, чого ти хочеш від найближчого майбутнього: кохання або грошей. Залежно від обраної мети, потрібно придбати й надіти під вечірню сукню або смокінг — ну, або будь-який інший маскарадний костюм — червону чи жовту білизну.

Австрійці дарують один одному маленькі сувеніри на удачу: фігурки сажотрусів, свинок або листя трилисника. Колумбійці бігають навколо будинку з порожніми валізами (мабуть, наповнюють їх ефемерною удачею), а в деяких країнах з вікон викидають непотрібну побутову техніку та інший мотлох, звільняючи місце для нового року й нового, ну, мотлоху.

Найбільш життєвий варіант — дочекатися в колі родини або друзів, коли годинник проб’є 12, зістрибнути з келихом шампанського й в червоно-жовтому спідньому зі стільця у світле майбутнє, а потім відправлятися за пригодами як мінімум на Театральну площу. Хоча, якщо є бажання та кошти, можна відсвяткувати Новий рік в нічному клубі, але про це краще подбати заздалегідь та забронювати столик.

Чим взагалі зайнятися в Маріуполі на новорічних канікулах? У нас є новорічний бакет-лист.

  • Випити глінтвейн та з’їсти імбирне печиво на новорічному ярмарку
  • Пробігти не менше 10 кілометрів навколо фонтану в Театральному Сквері на ковзанах
  • Сфотографуватися біля новорічної ялинки навпроти Драмтеатру і порівняти фото з таким же, але з раннього дитинства — після чого урочисто викласти все в Instagram з хештегом than&now.
  • Перевірити, замерзло чи море (ні в якому разі не використовувати як каток)
  • Надіти потворний светр з оленем Рудольфом або сніговичком та сходити 1 січня з друзями на бранч — та поділитися враженнями від святкування Нового року
  • Влаштувати в одну з ночей кіномарафон різдвяних фільмів: від милого доброго мотлоху типу «Одного вдома», «Іронії долі», «Ночі перед Різдвом» до новинок на кшталт «Лицаря перед Різдвом» й «Різдва на двох» з матір’ю драконів у головній ролі. Валар моргуліс та щасливого Різдва!
  • Заспівати колядку й поворожити в ніч перед Різдвом — бо це традиція, а співати різдвяні гімни будь-якою мовою взагалі круто та атмосферно.
  • Записати новорічне бажання на папері та зробити з нього святкове конфетті, а в 12 відпустити на волю, щоб десь там собі виконувалося.
  • Сходити з друзями у квест-рум з чарівним сюжетом: символічна тема з волхвами й все таке.
  • Та обов’язково зробити що-небудь добре, тому що Різдво — це такий чарівний час, коли ми відкриваємо серця й допомагаємо тим, кому не вистачає тепла та любові. Час, коли потрібно думати більше про інших, ніж про себе.

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять