Яскравий початок серпня
Яскравий початок серпня

Один тиждень – одразу чотири фестивалі! А ви знаєте, що прямо зараз наше місто, як Велика культурна столиця 2021, приймає одразу 4 абсолютно різних за стилістикою та змістом фестиваля? За цим великим культурним проєктом стоїть не тільки команда з місцевих координаторів та митців, але й діячі з інших міст України. Всі разом ми намагаємося пронести це почесне знання крізь цілий рік. Музичний, мистецький та театральні! Давайте поговоримо про кожний з них ❤

MRPL City Fest

Маріуполь туристичне місто • Яскравий початок серпня

Маріупольське узбережжя сьогодні закрутить у драйв та атмосферу гучного MRPL City Fest. Три роки поспіль фестиваль проходив на пляжі Піщаний у Маріуполі. Цього року зустрічаємося там 6-8 серпня.  Серед анонсованих артистів: MONATIK, Maruv, Anacondaz, ЛСП, Noize MC, Sander van Doorn, Vanotek, O.Torvald, Макс Барських, Кіс-Кіс, Оля Полякова, АГОНЬ, Ляпіс 98, Ivan Dorn, Alyona Alyona, Артьом Півоваров, Latexfauna, KALUSH, Cream Soda, NILETTO, Мумій Троль. Насичена програма фестивалю зі спортивними заходами, розвагами, атракціонами та, звісно, ж концерти!

Post Most 

Маріуполь туристичне місто • Яскравий початок серпня

Арт-резиденція та Мобільне поп-ап представництво Маріуполя “Post Most” для нашого міста проводиться вперше. І хоча сам проєкт художників “Пост Мост” для Маріуполя не новий, цього року він розкриється в абсолютно новому форматі. 27 художників представлять нам своє бачення міста Марії. Після чого стилізований контейнер відправиться у мандрівку найбільшими містами України! 

Pop Up Mariupol – фестиваль, що об’єднує три арт-резиденції, всі вони проходять в липні та серпні та розкривають три теми. Кожний митець через свою роботу представить власне бачення Маріуполя. Для подальшого розвитку міста дуже важливо зрозуміти як нас транслюють не тільки мешканці міста, але й наші гості. Виставка з роботами всіх художників  буде розміщена у стилізованому контейнері, після чого відправиться у мандрівку найбільшими містами України. Розпочне свою подорож з Києва та завітає до Полтави, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Вінниці, Львова, Івано-Франківська. Маріуполь повинен стати фінальною точкою цієї мандрівки. 

IStage-2021

Маріуполь туристичне місто • Яскравий початок серпня

iStage 2021 — це п’ятиденний фестиваль-лабораторія ідей актуального театру. Нова фестивальна платформа для діалогу мовою театрального мистецтва. У рамках фестивалю нам  презентують різні вистави театральних колективів з різних регіонів України, що віддзеркалюють контекст сьогодення. Центр сучасного мистецтва «Готель Континенталь» стане місцем зустрічі та обміну ідеями між театральними командами та глядачами. На жителів і гостей міста чекає: 5 днів, 2 сцени, 8 вистав, дискусії, стрімінги, нетворкінг та лекції, що презентують спектр актуальних ідей, які втілені в різних формах та форматах.

Марафон Міжнародних Резиденцій 

Маріуполь туристичне місто • Яскравий початок серпня

 Марафон міжнародних резиденцій 2021 — це сучасна театральна лабораторія мистецького діалогу, що має на меті відкрити новий культурний Маріуполь для України та всього світу.  Тривала театральна резиденція об’єднує сучасних європейських режисерів та українських театральних митців у творчих експериментах, результатом яких стане створення в Маріуполі культурного продукту, який новою енергією перетворить місто на  величезний творчий майданчик!  У Марафоні візьмуть участь 4 режисери з різних країн Європи, які відвідають Маріуполь, поділяться досвідом і втілять мистецькі ідеї на сцені разом з маріупольськими, як професійними, так і аматорськими акторами. 

 

Рекомендуємо також:

Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Принять